Terminarz IV ligi dolnośląskiej wiosna 2019

Piast ZPAS wiosenną część rywalizacji w sezonie 2018-19 IV ligi dolnośląskiej rozpocznie od wyjazdu do Świdnicy. Mecz z Polonią-Stal, który pierwotnie miał być rozegrany jeszcze jesienią, zapowiada się niezwykle emocjonująco. Poloniści w swojej ostatniej grze kontrolnej pewnie pokonali czołową drużynę grupy zachodniej IV ligi – AKS Strzegom 3:1. Gospodarze z pewnością będą się chcieli zrehabilitować za porażkę z 1 kolejki, kiedy w Nowej Rudzie Piast pokonał ich 2:0. Podopieczni trenera Przemysława Malczyka, dla których celem jest utrzymanie się w lidze, od pierwszego spotkania muszą walczyć z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem. Jestem przekonany, że żaden z naszych zawodników nie będzie odstawiał nogi w starciach z wyżej notowanymi rywalami, których jesteśmy w stanie pokonać i rozpocząć marsz w górę tabeli.

Drugi wiosenny mecz noworudzian, to także wyjazd, tym razem do Trzebnicy. 20 marca (środa) Piast podejmować będzie Górnika Wałbrzych, trzy dni później do Nowej Rudy przyjedzie Piast Żerniki. Zakończenie ligowych zmagań zostało zaplanowane na 8 czerwca – wtedy Piast rozegra mecz wyjazdowy z Górnikiem Wałbrzych.

16 kolejka, 24-25 listopada / 9 marca
Nysa Kłodzko – MKP Wołów 5:2
Sokół Wielka Lipa – Sokół Marcinkowice 1:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Górnik Wałbrzych 1:1
Piast Żerniki (Wrocław) – Polonia Trzebnica 1:1
Orzeł Prusice – Bielawianka Bielawa 1:1
Polonia-Stal Świdnica – Piast ZPAS Nowa Ruda – 9 ¬marca
GKS Mirków/Długołęka – Śląsk II Wrocław – 9 marca
Unia Bardo – Zjednoczeni Żarów – 9 marca

17 kolejka, 16-17 marca
Polonia Trzebnica – Piast ZPAS Nowa Ruda
Polonia-Stal Świdnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Żerniki (Wrocław) – Nysa Kłodzko
Górnik Wałbrzych – Sokół Wielka Lipa
Orzeł Prusice – Unia Bardo
Sokół Marcinkowice – Bielawianka Bielawa
Zjednoczeni Żarów – Śląsk II Wrocław
GKS Mirków/Długołęka – MKP Wołów

15 kolejka, 20 marca
Piast ZPAS Nowa Ruda – Górnik Wałbrzych – mecz który nie odbył się w rundzie jesiennej

18 kolejka, 23-24 marca
Piast ZPAS Nowa Ruda – Piast Żerniki (Wrocław)
Śląsk II Wrocław – Orzeł Prusice
Unia Bardo – Sokół Marcinkowice
Bielawianka Bielawa – Górnik Wałbrzych
Sokół Wielka Lipa – Polonia-Stal Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Polonia Trzebnica
GKS Mirków/Długołęka – Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Żarów – MKP Wołów

19 kolejka, 30-31 marca
Piast ZPAS Nowa Ruda – Nysa Kłodzko
Piast Żerniki (Wrocław) – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia Trzebnica – Sokół Wielka Lipa
Polonia-Stal Świdnica – Bielawianka Bielawa
Unia Bardo – Górnik Wałbrzych
Sokół Marcinkowice – Śląsk II Wrocław
Orzeł Prusice – MKP Wołów
Zjednoczeni Żarów – GKS Mirków/Długołęka

20 kolejka, 6-7 kwietnia
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Piast ZPAS Nowa Ruda
Zjednoczeni Żarów – Nysa Kłodzko
GKS Mirków/Długołęka – Orzeł Prusice
MKP Wołów – Sokół Marcinkowice
Śląsk II Wrocław – Górnik Wałbrzych
Unia Bardo – Polonia-Stal Świdnica
Bielawianka Bielawa – Polonia Trzebnica
Sokół Wielka Lipa – Piast Żerniki (Wrocław)

21 kolejka, 13-14 kwietnia
Piast ZPAS Nowa Ruda – Sokół Wielka Lipa
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Nysa Kłodzko
Piast Żerniki (Wrocław) – Bielawianka Bielawa
Unia Bardo – Polonia Trzebnica
Polonia-Stal Świdnica – Śląsk II Wrocław
Górnik Wałbrzych – MKP Wołów
Zjednoczeni Żarów – Orzeł Prusice
GKS Mirków/Długołęka – Sokół Marcinkowice

22 kolejka, 20 kwietnia
Bielawianka Bielawa – Piast ZPAS Nowa Ruda
Nysa Kłodzko– Orzeł Prusice
Zjednoczeni Żarów – Sokół Marcinkowice
GKS Mirków/Długołęka – Górnik Wałbrzych
MKP Wołów – Polonia-Stal Świdnica
Śląsk II Wrocław – Polonia Trzebnica
Unia Bardo – Piast Żerniki (Wrocław)
Sokół Wielka Lipa – Orzeł Ząbkowice Śląskie

23 kolejka, 27-28 kwietnia
Unia Bardo – Piast ZPAS Nowa Ruda
GKS Mirków/Długołęka – Polonia-Stal Świdnica
Zjednoczeni Żarów – Górnik Wałbrzych
Sokół Wielka Lipa – Nysa Kłodzko
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Bielawianka Bielawa
Piast Żerniki (Wrocław) – Śląsk II Wrocław
Polonia Trzebnica – MKP Wołów
Sokół Marcinkowice – Orzeł Prusice

24 kolejka, 1 maja
Śląsk II Wrocław – Piast ZPAS Nowa Ruda
Nysa Kłodzko – Sokół Marcinkowice
Orzeł Prusice – Górnik Wałbrzych
Zjednoczeni Żarów – Polonia-Stal Świdnica
GKS Mirków/Długołęka – Polonia Trzebnica
MKP Wołów – Piast Żerniki (Wrocław)
Unia Bardo – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Bielawianka Bielawa – Sokół Wielka Lipa

25 kolejka, 4-5 maja
Piast ZPAS Nowa Ruda – MKP Wołów
Bielawianka Bielawa – Nysa Kłodzko
Unia Bardo – Sokół Wielka Lipa
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Śląsk II Wrocław
Zjednoczeni Żarów – Polonia Trzebnica
Polonia-Stal Świdnica – Orzeł Prusice
Górnik Wałbrzych – Sokół Marcinkowice
Piast Żerniki (Wrocław) – GKS Mirków/Długołęka

26 kolejka, 11-12 maja
GKS Mirków/Długołęka – Piast ZPAS Nowa Ruda
Nysa Kłodzko – Górnik Wałbrzych
Sokół Marcinkowice – Polonia-Stal Świdnica
Orzeł Prusice – Polonia Trzebnica
Zjednoczeni Żarów – Piast Żerniki (Wrocław)
MKP Wołów – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Śląsk II Wrocław – Sokół Wielka Lipa
Unia Bardo – Bielawianka Bielawa

27 kolejka, 18-19 maja
Zjednoczeni Żarów – Piast ZPAS Nowa Ruda
Unia Bardo – Nysa Kłodzko
Bielawianka Bielawa – Śląsk II Wrocław
Sokół Wielka Lipa – MKP Wołów
Piast Żerniki (Wrocław) – Orzeł Prusice
Polonia Trzebnica – Sokół Marcinkowice
Polonia-Stal Świdnica – Górnik Wałbrzych
GKS Mirków/Długołęka – Orzeł Ząbkowice Śląskie

28 kolejka, 25-26 maja
Orzeł Prusice – Piast ZPAS Nowa Ruda
Nysa Kłodzko – Polonia-Stal Świdnica
Górnik Wałbrzych – Polonia Trzebnica
Sokół Marcinkowice – Piast Żerniki (Wrocław)
Zjednoczeni Żarów – Orzeł Ząbkowice Śląskie
GKS Mirków/Długołęka – Sokół Wielka Lipa
MKP Wołów – Bielawianka Bielawa
Unia Bardo – Śląsk II Wrocław

29 kolejka, 1-2 czerwca
Piast ZPAS Nowa Ruda – Sokół Marcinkowice
Śląsk II Wrocław – Nysa Kłodzko
Unia Bardo – MKP Wołów
Zjednoczeni Żarów – Sokół Wielka Lipa
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Orzeł Prusice
Piast Żerniki (Wrocław) – Górnik Wałbrzych
Polonia Trzebnica – Polonia-Stal Świdnica
GKS Mirków/Długołęka – Bielawianka Bielawa

30 kolejka, 8 czerwca
Górnik Wałbrzych – Piast ZPAS Nowa Ruda
Nysa Kłodzko – Polonia Trzebnica
Polonia-Stal Świdnica – Piast Żerniki (Wrocław)
Sokół Marcinkowice – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orzeł Prusice – Sokół Wielka Lipa
Zjednoczeni Żarów – Bielawianka Bielawa
GKS Mirków/Długołęka – Unia Bardo
MKP Wołów – Śląsk II Wrocław

Str. 23 w numerze 370 tygodnika „Noworudzianin” dostępnym w archiwum.




Numer 370
8-14 marca 2019 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz