Lider zwycięża w Nowej Rudzie

W niedzielne przedpołudnie na boisku CTS zmierzyły się ze sobą drużyny KS Piast Nowa Ruda i Parasol Wrocław w ramach rozgrywek II Ligi wojewódzkiej trampkarzy. Mecz był bardzo emocjonujący.

Początek tego emocjonującego widowiska należał do gości którzy już w 14 minucie wyszli na prowadzenie. Po stracie gola zawodnicy Piasta ruszyli do odrabiania strat i z upływem minut zaczęła zarysowywać się ich przewaga. Dwa razy jednak w 100% sytuacjach nasz zespół nie zdołał zdobyć wyrównującej bramki.

Pod koniec pierwszej części spotkania zawodnicy Parasola ponownie umieścili piłkę w siatce, ale bramka nie została uznana, gdyż zdobyta była ze spalonego.

Druga połowa to bardzo wyrównany mecz godnych siebie rywali, ale w 64 minucie doszło do sytuacji w której w narożniku pola karnego napastnik gości oraz nasz obrońca i nasz bramkarz walczyli o stykową piłkę. Arbiter uznaje że nasz golkiper dopuścił się przewinienia, dyktuje rzut karny, a naszemu bramkarzowi pokazuje czerwoną kartkę. Goście przestrzelają jedenastkę, ale końcowe 16 minut nasz zespół musiał radzić sobie w liczebnym osłabieniu. Mimo to Piast próbował podejmować walkę i doprowadzić do wyrównania, w konsekwencji po jednym z kontrataków goście podwyższyli swoje prowadzenie i ustalają wynik spotkania.

Str. 22 w numerze 375 tygodnika „Noworudzianin” dostępnym w archiwum.
Numer 375
12-18 kwietnia 2019 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *