Tragedia na drodze

W środę 24 kwietnia, przed 16.00 na jednej z dróg powiatu dzierżoniowskiego miał miejsce śmiertelny wypadek drogowy. Nie żyje 9-letnie dziecko i 46-letnia kobieta, mieszkańcy gminy Radków.

24 kwietnia przed godziną 16.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w Piławie Górnej na skrzyżowaniu ulicy Groszowieckiej z drogą wojewódzką nr 382. Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 46-letnia mieszkanka powiatu kłodzkiego, podróżująca samochodem marki Mazda, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 20-letniemu mężczyźnie jadącemu samochodem marki Audi i doprowadziła do zderzenia bocznego. Uderzenie było tak silne, że Mazda wywróciła się na dach. Niestety będący w tym pojeździe 9-letni chłopiec zginął na miejscu. Kierująca z ciężkimi obrażeniami ciała została zabrana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala. 46-latki niestety nie udało się uratować.

Na miejscu zdarzenia czynności procesowe, z udziałem biegłego sądowego z zakresu wypadków drogowych, nadzorował Prokurator Rejonowy. Organ ten prowadził będzie śledztwo celem wyjaśniania wszystkich okoliczności oraz przyczyn tego wypadku.

46-letnia kobieta, która zmarła w szpitalu, to wieloletnia Skarbnik Gminy Radków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *