Żona do adopcji – komedia w Bielawie

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę.

Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”.

Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć.

W niedzielę 20 października o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury i Sztuki w Bielawie (ul. Piastowska 19a) wystawiany będzie spektakl – komedia „Żona do adopcji” z Olgą Borys (znaną z seriali „Lokatorzy”, „M jak miłość”, „Na dobre i na złe”, „Galeria” i inne) w roli głównej, Markiem Pituchem (znanym z seriali “Na wspólnej”, “Plebania”, “Ojciec Mateusz”, “Służby specjalne”, “Dwie strony medalu” czy “Czas honoru. Powstanie”) i Jakubem Wonsem (znanym z seriali „Na dobre i na złe”, „Ojciec Mateusz”, „Piąty Stadion” czy filmów „Wałęsa” oraz „Zwerbowana Miłość”).

Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę i dużo śmiechu.

Reżyseria: Jakub Ehrlich
Scenografia: Adam Grządziel
Muzyka: Szymon Suchoń
Kostiumy: Ewa Kowalewska
Występują: Olga Borys, Marek Pituch, Jakub Wons

MAMY DLA PAŃSTWA PODWÓJNE ZAPROSZENIE NA SPEKTAKL W BIELAWIE
Szczegóły na naszej stronie na facebook.com/Noworudzianin/

Więcej informacji na plakacie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *