Nauczyciele z nagrodami

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, jak co roku, zostały przyznane nagrody Starosty Kłodzkiego, dla nauczycieli i dyrektorów szkół prowadzonych przez Powiat Kłodzki. W tym roku nagrodę otrzymały m.in. cztery nauczycielki z Nowej Rudy

Podczas spotkania w Starostwie Powiatowym w Kłodzku, listy gratulacyjne wyróżnionym nauczycielom, wręczała Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk, wicestarosta kłodzki wraz z Piotrem Marchewką, członkiem Zarządu Powiatu i Anettą Kościuk, dyrektor Wydziału Oświaty. Wyróżnionym nauczycielom złożono podziękowania za trud i zaangażowanie w pracy pedagogiczno-wychowawczej oraz za wkład w rozwój i edukację naszej młodzieży.

W tym roku wyróżnionych zostało 16 pedagogów w tym: Brygida Gąsior, dyrektor Noworudzkiej Szkoły Technicznej, Renata Szymańska, dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Nowej Rudzie, Izabela Zynkowska, nauczyciel w Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Nowej Rudzie, a także Marta Leśniewska, nauczyciel w Noworudzkiej Szkole Technicznej.

Oprócz noworudzianek nagrody otrzymali też: Bożena Czak, dyrektor I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku, Rafał Hankus, dyrektor Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości w Kłodzku, Dorota Łakucewicz, dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Bystrzycy Kłodzkiej, Renata Szymańska, Adam Kwas, dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Kłodzku, Konrad Boczoń, nauczyciel w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Bystrzycy Kłodzkiej, Anetta Odziemek, wicedyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Długopolu-Zdroju, Anna Wesołowska, nauczyciel w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Kłodzku, Bolesław Majerowicz, wicedyrektor Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości, Danuta Zajączkowska, nauczyciel w Kłodzkiej Szkole Przedsiębiorczości, Waldemar Bielewicz, nauczyciel w Zespole Szkół Technicznych w Kłodzku, Elżbieta Twaróg, nauczyciel w I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku oraz Małgorzata Bąk, nauczyciel w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *