Noworudzianin laureatem prestiżowego konkursu

Podczas 6. Hair Forum, które odbywało się w dniach 19-20 października w Centrum Targowo-Konferencyjnym GLOBAL EXPO w Warszawie uhonorowano laureatów konkursu dla branży fryzjerskiej Polish Hair-Dressing Awards 2019. W kategorii Salon Roku w głosowaniu Kapituły zwyciężył: Salon Fryzjerski Hair Design Robert Wypych Kłodzko.

Robert Wypych prowadzi salony fryzur w Nowej Rudzie i Kłodzku, tłumnie odwiedzane przez klientki z całej Europy. Jest stylistą projektantem i kostiumologiem, dla którego fryzjerstwo jest nie tylko profesją, lecz również życiową pasją. W zawodzie pracuje od 1996 roku i może pochwalić się autorstwem kolekcji fryzur oraz kolekcji strojów artystycznych. Jest również twórcą pokazów fryzjerskich.

Odkąd rozpoczął naukę, intensywnie się rozwija – dowodem tego są wymierne efekty, w postaci licznych sukcesów w konkursach branżowych w Polsce i w Europie oraz kolekcja ubrań, które zadebiutowała w łódzkiej „Złotej Nitce” oraz na „Off Fashion” w Kielcach. Marka jego salonów i ten swoisty rodzaj kreatywności rozpoznawalne są w kraju i Europie. Mimo licznych sukcesów nie przestał rozwijać swoich pasji. Zaprojektował i wykonał kolekcje kostiumów, peruk m.in „Magic of Gold” czy „Imperatrix”, które zostały wyróżnione i zaprezentowane w musicalu rock-operze pt. „Szambalia”.

Wśród stylizacji jego autorstwa na uwagę zasługują (obok wielu innych) te, które stworzył m.in. dla Miss Polski i Dolnego Śląska 2011, dla gwiazd takich jak Agnieszka Popielewicz, Dorota Rabczewska-DODA, Justyna Bojczuk, Ilona Felicjańska, Monika Pietrasińska, czy Jarek Jakimowicz.

Świadectwem uznania dla jego umiejętności było zaproszenie do stworzenia fryzur do spektaklu „Szołbiznes” Olgi Bończyk, Małgorzaty Lewińskiej, Kamili Sammler.

Robert Wypych w swojej codziennej pracy kieruje się prostotą i elegancją. Ceni sobie klasyczne kolory i proste geometryczne cięcia, które podkreślają osobowość kobiety, a stosowane stylizacje męskie spełniają w pełni oczekiwania klienta.

Hair Diesing Robert Wypych to marka stworzona przez stylistę Roberta Wypycha 20 lat temu w Nowej Rudzie. Następnie sieć salonów rozrosła się o dodatkowe miejsce, umieszczone w samym Kłodzku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *