Wieża zdobywa Kraków

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Mini Siatkówki w kategorii trójek i czwórek był bardzo udany w wykonaniu zawodniczek „Wieży” Smilebus Radków

Trzydniowe rozgrywki rozpoczęły się w piątek 6 grudnia. W kategorii trójek na zaproszenie organizatora od-powiedziały 24 zespoły, natomiast w kategorii czwórek 12. Po wygraniu swoich grup eliminacyjnych w obu kategoriach, radkowianki awansowały do dalszego etapu gry. Świetna postawa na boisku w drugim dniu rywa-lizacji pozwoliła im na awans do najlepszej czwórki turnieju w kategorii trójek i walkę o najwyższe miejsce na podium w kategorii czwórek. Niedziela to już najważniejsze mecze turnieju – trójki pokonują wszystkie zespoły w grupie finałowej i wygrywają cały turniej, natomiast dziewczynki w czwórkach musiały uznać wyższość rywa-lek i ostatecznie zajęły drugie miejsce.

Klasyfikacja trójki:
1. UKS „Wieża” Radków (Liwia Ćwikla, Nadia Łuszyńska (zawodniczka MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych), Wiktoria Dankowska (zawodniczka MMKS Klodzko), Sara Gorczyca i Alicja Kołodziej)
2. Prądniczanka Kraków
3. Atena Warszawa
4. Myślenice

Klasyfikacja czwórki:
1. Salos Staniątki
2. UKS „Wieża” Radków (Laura Michajluk, Samantha Korzec, Oliwia Stomal, Emila Gaik, Natalia Czerwińska, Martyna Horodecka)

Str. 23 w numerze 408 tygodnika „Noworudzianin” dostępnym w archiwum.
Numer 408
13-19 grudnia 2019 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *