Przygotuj paczkę dla Kresowiaka

Jak co roku tak i na te zbliżające się święta Bożego Narodzenia wolontariusze akcji „Mogiłę Pradziada ocal od zapomnienia”, działający przy Zespole Szkół Nr 1 w Jugowie, zwracają się z prośbą o pomoc w zorganizowaniu paczki świątecznej dla naszych Rodaków na Kresach

Jak co roku tak i na te zbliżające się święta Bożego Narodzenia wolontariusze akcji „Mogiłę Pradziada ocal od zapomnienia”, działający przy Zespole Szkół Nr 1 w Jugowie, zwracają się z prośbą o pomoc w zorganizowaniu paczki świątecznej dla naszych Rodaków na Kresach. Rodziny, które chciałyby udzielić wsparcia proszone są o dostarczenie przygotowanych paczek żywnościowych do Urzędu Gminy Nowa Ruda (ul. Niepodległości 2, Nowa Ruda), Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda (ul. Fabryczna 2, Ludwikowice Kł.), Kościoła św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Jugowie, Zespołu Szkół Nr 1 w Jugowie (ul. Główna 85, ul. Główna 105, Jugów), w terminie do 20 grudnia 2020 r.
– Prosimy o spakowanie do pudełka żywności długoterminowej np. kaszy, ryżu, cukru, mąki, makaronu, kawy, herbaty, słodyczy, bakalii, budyniów, galaretek, majonezu, przecieru pomidorowego, groszku w puszce, kukurydzy w puszce, konserw oraz świątecznych życzeń. Prosimy o oklejenie pudełka ozdobnym papierem i dostarczenie gotowych paczek do w/w punktów. W tym jakże ciężkim dla wszystkich czasie, panującej pandemii, niech świąteczne podarunki od Polaków z Macierzy dla Polaków na Kresach, będą wyrazem wiary, nadziei i miłości – mówią koordynatorzy akcji Bożena Sołek-Muzyka i Marcin Antosik.

Str. 11 w numerze 456 tygodnika „Noworudzianin” dostępnym tutaj.Numer 456
27 listopada – 3 grudnia 2020 r.POBIERZ ZA DARMO TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *