Ostatnie wydanie PDF

W związku z pogłębiającym się zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno Czytelników, ich rodzin, jak i pracowników – zespołu, który od 9 listopada 2011 r. stara się jak najlepiej tworzyć nasz tygodnik – 27 marca 2020 r. zmieniliśmy zasady pracy

Przyłączyliśmy się do akcji #zostanwdomu i pracujemy zdalnie. Kolejne wydania „Noworudzianina” ukazywały się wyłącznie w wersji elektronicznej (pdf) do pobrania za darmo ze strony www.noworudzianin.pl. To wszystko w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie w kontekście szerzącego się zagrożenia koronawirusem.
Te ponad 9 wymagających lat, to również czas zawiązywania się znajomości, przyjaźni, a także wystawiania ich na próbę. Przede wszystkim był to czas bezcennej nauki. Pewnie niektóre rzeczy mogliśmy zrobić lepiej, a wielu nie zdążyliśmy zrobić w ogóle…
Dzisiejsze wydanie jest ostatnim w formie elektronicznej. Powód zmian jest oczywisty: Internet. Dlatego przenosimy się (wyłącznie) do sieci. Każdy – choćby na smartfonie – ma wygodny dostęp z niemal każdego miejsca na świecie do treści publikowanych na naszym portalu www.noworudzianin.pl.
Za dotychczasową pracę dziękuję dziennikarzom, pracownikom i przede wszystkim Czytelnikom oraz reklamodawcom, którzy przez lata wspierali nasz tygodnik.
W dalszym ciągu można się z nami kontaktować za pośrednictwem telefonu bądź Internetu, a przed wejściem do budynku jest skrzynka na listy. Jeszcze raz zapraszam na www.noworudzianin.pl i www.facebook.com/Noworudzianin.
Dziękuję Państwu za zaufanie, jakim nas obdarzacie.
Stanisław Mróz, redaktor naczelny

Numer 460 tygodnika „Noworudzianin” dostępny tutaj.Numer 460
11-17 grudnia 2020 r.POBIERZ ZA DARMO TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *