Food Truck Festival wystartował w Nowej Rudzie-Słupcu

Z opóźnieniem, ze względu na padający deszcz, ale z niezwykłą werwą, zaangażowaniem i pasją do jedzenia rozpoczął się w dniu wczorajszym (piątek, 25. czerwca) FOOD TRUCK FESTIVAL w Nowej Rudzie-Słupcu przy basenie Centrum Turystyczno-Sportowego.

Prowadziliśmy relację filmową na żywo na naszym profilu społecznościowym facebook.com/Noworudzianin/ jednocześnie osobiście kosztując smaków z kilku Food Trucków bo wszystkiego spróbować się po prostu nie dało 🙂 Kuchnia chińska, meksykańska, indyjska i inne przysmaki street’owego jedzenia przyciągały coraz więcej odwiedzających a słońce, które trochę późno wyłoniło się zza szarych chmur słupieckiego nieba zmotywowało jeszcze bardziej ciekawych smaków odwiedzających.

KTO NIE ZDĄŻYŁ SKORZYSTAĆ? NIC STRACONEGO!
Dzisiaj (sobota, 26. czerwca) od godziny 12.00 do 22.00 oraz jutro (niedziela, 27. czerwca) w godzinach od 12.00 do 20.00 można jeszcze odwiedzić to miejsce pełne zapachów i zabawy na świeżym powietrzu tak bardzo nam potrzebnej po wielu miesiącach zamknięcia w domu.

Organizatorem jest firma Feel Good Food: facebook.com/fgf.feelgoodfood, których przedstawicieli Konrada i Marcina zapytałem o szczegóły

Nad oprawą muzyczną czuwał niezawodny nasz fantastyczny lokalny DJ JOHNSON djjohnson.pl

W trakcie trwania wczorajszej imprezy zorganizowaliśmy na naszym profilu na Facebooku akcję na której łatwo można było wygrać dwa podwójne vouchery na darmowe jedzonko podczas FOOD TRUCK FESTIVAL w Nowej Rudzie-Słupcu. Nie trzeba było długo czekać aby zwycięzcy odebrali swoje nagrody. Sponsorem nagród był organizator firma Feel Good Food – dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy a wszystkim internautom, którzy wzięli udział w naszej zabawie – wielkie dzięki.

Na imprezie nie zabrakło atrakcji dla dzieci (dmuchańce, karuzelka, trampoliny) a każdy, kto zachował paragon z jednego z food trucków mógł za niego otrzymać darmową watę cukrową w food trucku z lodami.

W jednym z food trucków można było spotkać i skosztować prosto z grilla burgerów, pieczonych ziemniaków i innych specjałów przygotowywanych osobiście przez Mateusza Kręcinę, finalistę piątej edycji programu TOP CHEF o którym pisaliśmy tutaj: noworudzianin.pl/WWW/2021/06/21/uczestnik-topchef-na-zlocie-foodtruckow-w-nowej-rudzie/

Do jedzenia spragnieni mogli zaopatrzyć się w piwo z lokalnego browaru a kierowcy w kwas chlebowy.

Pokazaliśmy w relacji wideo kilka food trucków pytając szefów o ich specjały.

Impreza nie dobiega końca a coraz bardziej się rozkręca.

ZAPRASZAMY!
Dzisiaj (sobota, 26. czerwca) od godziny 12.00 do 22.00
oraz jutro (niedziela, 27. czerwca) w godzinach od 12.00 do 20.00

JEŻELI PODOBA CIĘ SIĘ NASZA PRACA i to co robimy na blogu noworudzianin.pl i naszych profilach społecznościowych, możesz teraz nas wesprzeć. To pomoże nam rozwijać się, docierać do nowych miejsc i tematów oraz zakupić sprzęt aby jakość nagrań była lepsza. Dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *