Uczestnik TopChef na zlocie foodtrucków w Nowej Rudzie

Mateusz Kręcina ma 32 lata i pochodzi z Bielska Białej. W swoim życiu wiele już widział, pracował w restauracjach za granicami Polski. Jak sam o sobie mówi jest typowym obieżyświatem, który żyje na walizkach.
Pracowałem już w wielu bardzo dobrych restauracjach, także tych za granicą.

Mateusz jest szefem kuchni od 17 lat. Zaczynał od szkoły gastronomicznej, jest również uczestnikiem i finalistą 5 edycji programu TopChef, gdzie walczył o zwycięstwo z Dariuszem Zającem z Torunia, z którym wspólnie pracowali.

Dla uczestnika Top Chef ważne jest doświadczenie i głowa pełna pomysłów.
Mateusz to szef kuchni i sędzia zawodów kulinarnych, specjalizuje się w kuchni śródziemnomorskiej i nowoczesnej, marzy o własnej akademii kulinarnej. Na zlocie foodtrucków w Nowej Rudzie Mateusz zaprezentuje swój nowy autorski projekt Cheef’s on Wheels

– Chef on Wheels to projekt, który tworzę w zasadzie od podstaw, budując nowy team ludzi i realizując moje najśmielsze fantazje o najlepszej sieci food trucków w Polsce. To tak jakbym wkładał całe serce i swoja energię, dotykając każdej nowej rzeczy, zostawiając cząstkę siebie na zawsze w tym miejscu – mówi Mateusz Kręcina. – Jako, że jestem osobą, która projektowała i robiła całe koncepty restauracyjne, mam zamiar wnieść swoją osobą całe zaplecze wiedzy zdobytej przez lata pracy w hotelarstwie i gastronomii najwyższego szczebla.
jako jeden z twórców projektu, wyszedłem z inicjatywą znalezienia specjalistów, aby zbudować tą wyjątkową kuchnię na kółkach z ludźmi, którzy mają tą samą pasję, ale różne spojrzenia na świat gastronomiczny – dodaje.
– U nas nie będzie co prawda pięknej zastawy i kelnera w koszuli, ale ktokolwiek zdecyduje się spróbować naszego jedzenia, przekona się, że było to jedno z najlepszych doświadczeń z jakim spotkały się jego kubki smakowe kiedykolwiek…” – za to ręczę ja, Mateusz Kręcina.

ZAPRASZAMY JUŻ W NAJBLIŻSZY WEEKEND!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *