Wieża w Pobierowie

W dniach 13-24 sierpnia zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego „Wieża” Radków przebywały na obozie sportowym w Pobierowie.

Osiemnaście dziewcząt w wieku od 9 do 13 lat przygotowywało się do sezonu 2017/18 w siatkówce.
Program pobytu, poza codziennymi treningami na plaży i w hali sportowej, obejmował zwiedzanie okolicy oraz kąpiele w morzu. Każda grupa codziennie miała po trzy jednostki treningowe – trening na plaży, trening przygotowania motorycznego, oraz trening z piłkami na hali sportowej.

Po zakończonym obozie, radkowskie dziewczęta pojechały do Warszawy na mecz otwarcia Mistrzostw Europy w Siatkówce Mężczyzn, gdzie obejrzały spotkanie reprezentacji Polski. Dla większości z nich, była to pierwsza wizyta na stadionie PGE ­Narodowym oraz pierwszy kadry narodowej mecz na żywo.
Uczniowski Klub Sportowy „Wieża” Radków dziękuje: rodzicom za zaufanie, Janowi Bednarczykowi, burmistrzowi Radkowa, firmie Smilebus Gorczyca, kadrze za zaangażowanie i świetną pracę (Natalia Rosiak, Mirosław Wojtoń oraz Henryk Strzelczak i Natalia Bzduń), zawodniczkom za uśmiech, słowa uznania, mile spędzone wspólne chwile i wiele życzliwości.

Numer 295 tygodnika „Noworudzianin” dostępny w archiwum.Numer 295
1-7 września 2017 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.