Jerycho we Włodowicach

Jerycho rozpocznie się 3 listopada Mszą św. o godz. 18.00 w kościele św. Piotra Kanizjusza we Włodowicach i będzie prowadzone do 9 listopada do godz. 9.00, kiedy to zakończymy Jerycho uroczystą Mszą Świętą dziękczynną.
Jerycho Różańcowe jest to nieprzerwane, rotacyjne, siedmiodniowe czuwanie osób przed Najświętszym Sakramentem. Codziennie odprawiana będzie Msza Święta o godz. 18.00 (4 listopada o godz. 9.00 i niedziela 5 listopada o godz. 9.00 i 12.00), różaniec, Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Apel Jasnogórski o 21.00 i wiele innych modlitw.
Naszą modlitwą chcemy wynagrodzić Panu Bogu za grzechy Polaków, narodów Europy i świata. Będziemy prosić o nawrócenie nieprzyjaciół Kościoła i Polski, o Triumf Niepokalanego Serca Maryi.
Zanosić będziemy prośby o błogosławieństwo Boże dla naszych rodzin, parafii, miasta, diecezji i całej Ojczyzny.
Będziemy w sposób szczególny modlić się za wszystkich zmarłych z naszej parafii, którzy odeszli do Domu Ojca na przestrzeni lat istnienia parafii, a szczególnie za dusze zmarłych przebywające w czyśćcu i potrzebujące naszej modlitwy, by osiągnąć chwałę zbawionych w niebie.
W naszych modlitwach będziemy pamiętać o naszych dzieciach i młodzieży, szczególnie polecając naszą szkołę we ­Włodowicach wraz z przed­szkolem oraz przedszkole w ­Tłumaczowie.
Będziemy też rozważać Jasnogórskie Śluby Narodu.
I ty możesz przyczynić się do ratowania grzeszników i powstrzymania zła oraz odpowiedzieć na prośbę Matki Bożej, by odmawiać różaniec!
Serdecznie zapraszam
ks. Jarosław Genibor, proboszcz parafii św. Piotra Kanizjusza we Włodowicach

Więcej informacji na str. 13 w numerze 303 tygodnika „Noworudzianin” dostępnym w archiwum.
Numer 303
27 października – 2 listopada 2017 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.