Derby na inaugurację

Na inaugurację rozgrywek w III lidze okręgowej trampkarzy, doszło do derbowego pojedynku, w którym Piast Nowa Ruda pokonał Zjednoczonych Ścinawka Średnia 5:2. Strzelanie w tym pojedynku rozpoczęli gospodarze, którzy po kwadransie prowadzili już 2:0, Zjednoczeni doprowadzili do wyrównania jeszcze przed przerwą. W drugiej połowie skuteczni byli już tylko noworudzianie.

Terminarz rundy wiosennej
1 kolejka, 4-5 kwietnia
Piast Nowa Ruda – Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Nysa Kłodzko – Victoria Wałbrzych
UKS Lechia Dzierżoniów – Bielawianka Bielawa
Victoria Świebodzice – Orlik Kłodzko

2 kolejka, 7-8 kwietnia
Bielawianka Bielawa – Piast Nowa Ruda
Zjednoczeni Ścinawka Śr. – Victoria Świebodzice
Nysa Kłodzko – UKS Lechia Dzierżoniów
Victoria Wałbrzych – Orlik Kłodzko

3 kolejka, 14 kwietnia
Piast Nowa Ruda – Nysa Kłodzko
Orlik Kłodzko – Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Victoria Świebodzice – Bielawianka Bielawa
UKS Lechia Dzierżoniów – Victoria Wałbrzych

4 kolejka, 21 kwietnia
UKS Lechia Dzierżoniów – Piast Nowa Ruda
Victoria Wałbrzych – Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Bielawianka Bielawa – Orlik Kłodzko
Nysa Kłodzko – Victoria Świebodzice

5 kolejka, 28 kwietnia
Piast Nowa Ruda – Victoria Wałbrzych
Zjednoczeni Ścinawka Śr. – Bielawianka Bielawa
Victoria Świebodzice – UKS Lechia Dzierżoniów
Orlik Kłodzko – Nysa Kłodzko

6 kolejka, 5 maja
Piast Nowa Ruda – Victoria Świebodzice
Nysa Kłodzko – Zjednoczeni Ścinawka Średnia
UKS Lechia Dzierżoniów – Orlik Kłodzko
Victoria Wałbrzych – Bielawianka Bielawa

7 kolejka, 12 maja
Orlik Kłodzko – Piast Nowa Ruda
Zjednoczeni Ścinawka Śr. – UKS Lechia Dzierżoniów
Bielawianka Bielawa – Nysa Kłodzko
Victoria Świebodzice – Victoria Wałbrzych

8 kolejka, 19 maja
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Piast Nowa Ruda
Orlik Kłodzko – Victoria Świebodzice
Bielawianka Bielawa – UKS Lechia Dzierżoniów
Victoria Wałbrzych – Nysa Kłodzko

9 kolejka, 23 maja
Piast Nowa Ruda – Bielawianka Bielawa
Victoria Świebodzice – Zjednoczeni Ścinawka Śr.
Orlik Kłodzko – Victoria Wałbrzych
UKS Lechia Dzierżoniów – Nysa Kłodzko

10 kolejka, 26 maja
Nysa Kłodzko – Piast Nowa Ruda
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Orlik Kłodzko
Victoria Wałbrzych – UKS Lechia Dzierżoniów
Bielawianka Bielawa – Victoria Świebodzice

11 kolejka, 2 czerwca
Piast Nowa Ruda – UKS Lechia Dzierżoniów
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Victoria Wałbrzych
Victoria Świebodzice – Nysa Kłodzko
Orlik Kłodzko – Bielawianka Bielawa

12 kolejka, 6 czerwca
Victoria Wałbrzych – Piast Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa – Zjednoczeni Ścinawka Śr.
Nysa Kłodzko – Orlik Kłodzko
UKS Lechia Dzierżoniów – Victoria Świebodzice

13 kolejka, 9 czerwca
Victoria Świebodzice – Piast Nowa Ruda
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Nysa Kłodzko
Orlik Kłodzko – UKS Lechia Dzierżoniów
Bielawianka Bielawa – Victoria Wałbrzych

14 kolejka, 16 czerwca
Piast Nowa Ruda – Orlik Kłodzko
UKS Lechia Dzierżoniów – Zjednoczeni Ścinawka Śr.
Nysa Kłodzko – Bielawianka Bielawa
Victoria Wałbrzych – Victoria Świebodzice

Str. 26 w numerze 325 tygodnika „Noworudzianin” dostępny w archiwum.




Numer 325
6-12 kwietnia 2018 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz