Wiosenny plan gier w lidze okręgowej juniorów starszych

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 11.00 na stadionie w Ścinawce Średniej zmagania w rundzie wiosennej – derbowym pojedynkiem – rozpoczną juniorzy starsi noworudzkiego Piasta i Zjednoczonych Ścinawka Średnia. Jesienią pewnie zwyciężyli noworudzianie. Jak będzie tym razem?

Terminarz rundy wiosennej
14 kolejka, 4 kwietnia
AKS Strzegom – Gwarek Wałbrzych 3:6
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Unia Złoty Stok 4:1
Bielawianka Bielawa – Nysa Kłodzko – przełożony
LKS Bystrzyca Górna – Orzeł Ząbkowice Śl. – ­przełożony

15 kolejka, 8 kwietnia
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Piast Nowa Ruda
Nysa Kłodzko – Gwarek Wałbrzych
Zamek Gorzanów – Bielawianka Bielawa
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – AKS Strzegom
Unia Złoty Stok – LKS Bystrzyca Górna

16 kolejka, 15 kwietnia
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Gwarek Wałbrzych – Zamek Gorzanów
AKS Strzegom – Nysa Kłodzko
LKS Bystrzyca Górna – Zamek Kamieniec Ząbkowicki

17 kolejka, 21-22 kwietnia
Piast Nowa Ruda – Bielawianka Bielawa
Unia Złoty Stok – Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Zamek Gorzanów – Nysa Kłodzko
LKS Bystrzyca Górna – AKS Strzegom

18 kolejka, 28-29 kwietnia
Gwarek Wałbrzych – Piast Nowa Ruda
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
AKS Strzegom – Zamek Gorzanów
Bielawianka Bielawa – Orzeł Ząbkowice Śląskie

19 kolejka, 5-6 maja
Piast Nowa Ruda – Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Ścinawka Śr. – LKS Bystrzyca Górna
Unia Złoty Stok – Bielawianka Bielawa
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Gwarek Wałbrzych

20 kolejka, 12-13 maja
Zamek Gorzanów – Piast Nowa Ruda
Gwarek Wałbrzych – Unia Złoty Stok
Nysa Kłodzko – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Bielawianka Bielawa – Zamek Kamieniec Ząbkowicki

21 kolejka, 19-20 maja
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – AKS Strzegom
LKS Bystrzyca Górna – Bielawianka Bielawa
Unia Złoty Stok – Nysa Kłodzko
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Zamek Gorzanów
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Gwarek Wałbrzych

22 kolejka, 26-27 maja
AKS Strzegom – Piast Nowa Ruda
Gwarek Wałbrzych – LKS Bystrzyca Górna
Zamek Gorzanów – Unia Złoty Stok
Nysa Kłodzko – Zamek Kamieniec Ząbkowicki

23 kolejka, 29-31 maja
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Piast Nowa Ruda
Zjednoczeni Ścinawka Śr. – Bielawianka ­Bielawa
LKS Bystrzyca Górna – Nysa Kłodzko
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Zamek Gorzanów

24 kolejka, 2-3 czerwca
Piast Nowa Ruda – Unia Złoty Stok
Gwarek Wałbrzych – Zjednoczeni Ścinawka ­Średnia
Zamek Gorzanów – LKS Bystrzyca Górna
AKS Strzegom – Orzeł Ząbkowice Śląskie

25 kolejka, 9 czerwca
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Piast Nowa Ruda
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Nysa Kłodzko
Bielawianka Bielawa – AKS Strzegom
Unia Złoty Stok – Orzeł Ząbkowice Śląskie

26 kolejka, 16 czerwca
Piast Nowa Ruda – LKS Bystrzyca Górna
Zamek Gorzanów – Zjednoczeni Ścinawka Średnia
AKS Strzegom – Unia Złoty Stok
Gwarek Wałbrzych – Bielawianka Bielawa
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Zamek Kamieniec Ząbk.

Str. 31 w numerze 325 tygodnika „Noworudzianin” dostępny w archiwum.




Numer 325
6-12 kwietnia 2018 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz