Serial „Znaki” już 10 października

Po 3 miesiącach zakończyły się zdjęcia do najnowszej lokalnej produkcji AXN, Znaki. 8-odcinkowy serial będzie można oglądać od 10 października 2018 r. w każdą środę o godz. 22:00 w AXN. Na ekranie zobaczymy m.in. Andrzeja Konopkę, Helenę Sujecką, Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik, Helenę Englert, Mirosława Kropielnickiego, Andrzeja Mastalerza, Mariusza Ostrowskiego, Rafała Cieszyńskiego i Magdalenę Żak.

Znaki to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Serial to połączenie gatunków, kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego.

Zdjęcia do tego mrocznego serialu realizowane były m. in. w mieście i gminie Nowa Ruda o czym pisaliśmy kilkakrotnie tutaj:

Film ZNAKI w Nowej Rudzie i okolicy

Filmowa Nowa Ruda

Filmowcy w Nowej Rudzie

Znaki wyreżyserowali Jakub Miszczak (Sprawiedliwi – Wydział kryminalny, Licencja na wychowanie) i Marcin Ziębiński (Kiedy rozum śpi, Dublerzy). Za scenariusz odpowiadają Błażej Przygodzki (Sprawiedliwi – Wydział kryminalny, Policjantki i Policjanci, Licencja na wychowanie), Paulina Murawska (Ultraviolet, Komisarz Alex, Być jak Kazimierz Deyna), Wojciech Miłoszewski (Wataha, Prokurator). Za realizację odpowiada ATM Grupa.

Premiera Znaków odbędzie się 10 października o godz. 22:00 w AXN.

O AXN
AXN to wielokrotnie nagradzane, najchętniej oglądane seriale, wyselekcjonowane filmy akcji i komedie oraz programy typu reality show. Kanał proponuje bardzo zróżnicowaną ofertę seriali przygodowych, kryminalnych, obyczajowych oraz sensacyjnych Obecnie w AXN można zobaczyć takie seriale jak: Seal Team, MacGyver 2, Breaking bad 2 i wiele innych. Kanał AXN dociera ze swoją ofertą do ponad 50 krajów w Azji, Ameryce Południowej, Europie i na Bliskim Wschodzie i jest jednym z ponad 40 tematycznych kanałów TV należących do koncernu Sony Pictures Television. W Polsce AXN istnieje od 2003 roku. Od lipca 2010 kanał dostępny jest także w wersji High Definition. Więcej informacji na temat AXN można znaleźć na stronie internetowej: www.axn.pl

O Sony Pictures Television
Należąca do koncernu Sony Pictures Entertainment (SPE) spółka Sony Pictures Television (SPT) jest wiodącą marką na światowym rynku telewizyjnym, która zajmuje się produkcją i międzynarodową dystrybucją produkcji kinowych oraz programów telewizyjnych. SPT jest właścicielem 18 firm producenckich i posiada biura w 31 krajach świata. W ofercie ma 150 kanałów w 178 państwach, docierając ze swoimi usługami do ponad 1,3 miliarda gospodarstw domowych. Więcej informacji na www.sonypicturestelevision.com

ROZPOZNAJECIE TE SERIALOWE PLENERY ZDJĘCIOWE?
Fot. AXN/Gosia Stasiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *