Wernisaż w Mozaice

W piątek 21 czerwca odbył się wernisaż wystawy Sekcji Plastycznej dla Dorosłych działającej w galerii „Mozaika” w Nowej Rudzie.

– Spotykamy się tutaj już drugi rok. Jestem dumna bo chyba sami widzicie, że jest naprawdę z czego wybierać. To tylko maleńki mój wkład i niewielkie podpowiedzi a talenty, zapał i pasja – to wszystko składa się na to co widać – mówiła Beata Jańdzio, opiekunka sekcji oraz galerii. – Nie ma nic gorszego niż nic nie robić, nie rozwijać swoich pasji. To jest napędem dla naszego życia, ubogacaniem siebie jak również towarzysko sobie tutaj działamy. Bardzo Wam dziękuję, że tu jesteście i zapraszamy też innych chętnych, cały czas drzwi są otwarte – dodała.

– Dziękujemy za tę wolność i swobodę, którą nam dajesz w realizowaniu swoich pasji i za to że jesteś z nami co środę przez te dwie godziny i możemy czerpać z Twojej wiedzy i czasami natchnienia – dziękowały Beacie Jańdzio panie z Sekcji Plastycznej dla Dorosłych.

Te wyjątkowe i różnorodne prace można oglądać codziennie do 5 lipca w godzinach od 12 do 16 w galerii „Mozaika” w Nowej Rudzie przy pl. Grunwaldzkim 1. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *