Przyłączamy się do akcji #zostanwdomu

UWAGA! Kolejne wydanie „Noworudzianina” (za tydzień – 27 marca) ukaże się wyłącznie w wersji elektronicznej do pobrania ZA DARMO na stronie www.noworudzianin.pl

W związku z pogłębiającym się zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno Czytelników, ich rodzin, jak i pracowników – zespołu, który od 9 listopada 2011 r., stara się jak najlepiej tworzyć nasz tygodnik – zmieniamy zasady pracy. Przyłączamy się do akcji #zostanwdomu i będziemy pracować zdalnie. To tymczasowe rozwiązanie. W dalszym ciągu można się z nami kontaktować za pośrednictwem telefonu bądź Internetu, a przed wejściem do budynku jest skrzynka na listy.

Wyjątkowa sytuacja w naszym mieście, wywołana rozprzestrzenianiem się koronawirusa, rodzi mnóstwo pytań – będziemy starać się na nie odpowiadać na łamach „Noworudzianina” oraz na www.noworudzianin.pl i FB/Noworudzianin.

UWAGA! Kolejne wydanie „Noworudzianina” ukaże się wyłącznie w wersji elektronicznej (pdf) do pobrania ZA DARMO ze strony www.noworudzianin.pl.

To wszystko w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie w kontekście szerzącego się zagrożenia koronawirusem.
Dziękuję Państwu za zaufanie, jakim nas obdarzacie.

Stanisław Mróz
redaktor naczelny

Str. 2 w numerze 420 tygodnika „Noworudzianin” dostępnym w archiwum.
Numer 420
20-26 marca 2020 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *