Jaka muzyka na wesele?

Niektórzy mówią, że dobra muzyka na weselu to połowa sukcesu. Co najmniej połowa! Jeżeli Wasi goście dobrze się bawią, są zadowoleni, to nie tylko oni, ale szczególnie Młoda Para miło będzie wspominać ten dzień i całą noc do białego rana. Zastanawiamy się zatem na początek co wybrać: orkiestra czy DJ. Muzyka na żywo, na pewno, to coś co, może poruszyć niejednego i oderwać od stołu. Niemniej trzeba uważać. Nie każdy zespół daje radę, a jak daje radę, to zapewne nie będzie tani. Moim zdaniem w naszej okolicy znalazłbym może ze 2-3 zespoły godne uwagi. Dobry, bardzo dobry i świetny. Ten ostatni to gwarancja sukcesu ale cena za wesele jest czterocyfrowa. Niektóre zespoły, te dziwnie tanie, potrafią rozwalić całą uroczystość. Pokażą nam kilka demówek (nagranych piosenek) i wydaje nam się, że stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. ZAWSZE żądajmy występu na żywo! Opinie w internecie też można sobie spreparować, niestety.

Chciałbym Wam jednak polecić dzisiaj kogoś, kogo nie znam od wczoraj. Chyba wszyscy moi znajomi, którzy choć raz byli na imprezie z tym Panem, są mega zadowoleni. To Przemysław Burnos znany jako DJ JOHNSON. Na pewno nie jest tak drogi jak zespoły, nawet te najtańsze. Ja mu zawsze powtarzam, że nawet za tani, że powinien podnieść ceny za to co oferuje. On ciągle się opiera :), ale może warto się pospieszyć z decyzją, zanim jednak doceni się bardziej, na co bezwzględnie zasługuje. To nie jest zwykły DJ, który po prostu puszcza muzykę. To profesjonalista, animator, który szybko złapie kontakt z Waszymi gośćmi i nie będzie ani przynudzał ani zbytnio się spoufalał (czego doświadczyłem z niejednym DJem jako wieloletni organizator wesel, przyjęć, imprez i innych uroczystości w Polsce i za granicą, pracując w hotelarstwie i turystyce).

DJ JOHNSON to bardzo dobra muzyka puszczana z profesjonalnego sprzętu oraz oprawa artystyczna ze szczyptą humoru i dobrze dobranymi zabawami.

– Do każdego wesela podchodzę w indywidualny sposób – pisze Przemysław Burnos (DJ JOHNSON). – Czyli różni ludzie, różne gusta i inna wizja tego pięknego wydarzenia. Już na pierwszym spotkaniu obierzemy kierunek muzyczno-artystyczny – dodaje.

Pierwszy taniec

Fotolustro (selfiemirror)

W ofercie DJa JOHNSONa znajdziemy również efekty świetlne, napis LOVE, gry, konkursy i zabawy taneczne, oprawę wizualną (ciężki dym, bańki mydlane) oraz specjalne atrakcje dla najmłodszych gości. To nie wszystko. Więcej na stronie djjohnson.pl

DJ JOHNSON to gwarancja świetnej zabawy na każdą imprezę.

Warto jednak z wyprzedzeniem rezerwować termin bo DJ JOHNSON jest bardzo popularny i rozchwytywany. Nie da się sklonować niestety i się nie rozdwoi ani nie roztroi! Chociaż…

Na szczęście Przemysław Burnos pomyślał i o tym. DJ JOHNSON TEAM to oprócz niego dwóch fantastycznych DJów: DJ ZAJCZYK i DJ ŁYSY. Ten TEAM jest nie do przebicia!

DJ Johnson
Przemysław Burnos
johnsondj@interia.pl

tel: 793 946 086

Więcej na stronie djjohnson.pl

Facebook/https://www.facebook.com/johnson.burnos
Instagram/Dj_johnson_burnos
YouTube/channel/UC_DyHTZW3RhjPyKtDAHg3XQ/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *