Zdjęcia do drugiego sezonu serialu „Znaki” w Nowej Rudzie

W Nowej Rudzie i okolicy znowu zrobiło się filmowo ponieważ trwają zdjęcia do drugiej serii serialu „Znaki”.

Znaki to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Serial to połączenie gatunków, kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego.

Premiera pierwszego sezonu tego serialu miała miejsce 10 października 2018 r. na kanale AXN a w lipcu bieżącego roku również wyświetlany był przez stację telewizyjną Polsat.

Zwiastun przed premierą w AXN

Na ekranie mogliśmy zobaczyć m.in. Andrzeja Konopkę, Helenę Sujecką, Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik, Helenę Englert, Mirosława Kropielnickiego, Andrzeja Mastalerza, Mariusza Ostrowskiego, Rafała Cieszyńskiego, Magdalenę Żak i Zbigniewa Stryja.

Zwiastun przed premierą w Polsacie

Znaki wyreżyserowali Jakub Miszczak (Sprawiedliwi – Wydział kryminalny, Licencja na wychowanie) i Marcin Ziębiński (Kiedy rozum śpi, Dublerzy). Za scenariusz odpowiadają Błażej Przygodzki (Sprawiedliwi – Wydział kryminalny, Policjantki i Policjanci, Licencja na wychowanie), Paulina Murawska (Ultraviolet, Komisarz Alex, Być jak Kazimierz Deyna), Wojciech Miłoszewski (Wataha, Prokurator). Za realizację odpowiada ATM Grupa.

Relacja z planu zdjęciowego do pierwszego sezonu

Ile przygotowań, pracy, czasu i jak wiele osób jest zaangażowane w realizację każdych kilku sekund filmu mogą doświadczyć noworudzianie podczas przygody na planie filmowym. Tylko podczas zdjęć do zaledwie kilku scen realizowanych w noworudzkim rynku zatrudnionych było ponad 60 statystów – dzieci i dorosłych.

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił jako statysta na planie filmowym serialu „Znaki” skontaktuj się z agencją Edwin FILM. Zgłoszenia wraz ze zdjęciem, datą urodzenia i numerem telefonu prosimy przesyłać na adres: tatiana.edwinfilm@gmail.com.

Zdjęcia do tego mrocznego serialu realizowane były m. in. w mieście i gminie Nowa Ruda o czym pisaliśmy kilkakrotnie tutaj:
Film ZNAKI w Nowej Rudzie i okolicy
Filmowa Nowa Ruda
Filmowcy w Nowej Rudzie

Zwiastun finału pierwszego sezonu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *