V edycja koncertu „Sygnał Miłosierdzia 2022” w Nowej Rudzie-Słupcu

W uroczystość Bożego Ciała, tj. 16 czerwca b.r. o godz. 19.00, w Nowej Rudzie – Słupcu, na terenie Centrum Turystyczno-Sportowego przy ul. Kłodzkiej 16 odbędzie się V edycja koncertu muzyki chrześcijańskiej „Sygnał Miłosierdzia 2022”. To niepowtarzalne wydarzenie Dolnego Śląska stawia na promocję sztuki, kultury i tradycji chrześcijańskiej. Tegorocznym tematem przewodnim będzie kult Św. Jadwigi Śląskiej, czczonej między innymi jako patronkę Polski i Śląska.

Koncert „Sygnał Miłosierdzia” stwarza wyjątkową okazję do spotkania się z tymi, którzy pragną przeżyć radośnie świąteczny czas modlitewnego uwielbienia w muzycznym i rodzinnym gronie. Aranżacje muzyki chrześcijańskiej zaprezentuje 85 osobowy chór, kierowany przez Dominika Kozłowskiego, w towarzystwie orkiestry pod batutą Kacpra Biruli.

Transmisja na żywo z koncertu odbędzie się tutaj

„Sygnał Miłosierdzia” tradycyjnie będzie wydarzeniem non-profit, nie nastawionym na przynoszenie jakichkolwiek zysków dla organizatora. Każdego roku „Sygnał Miłosierdzia” może się odbyć i profesjonalizować dzięki pozyskanym środkom zewnętrznym, sponsorom oraz ludziom o otwartych sercach, którzy materialnie wspierają dzieło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *