Cykl koncertów nad Czarnym Stawem w malowniczych Dusznikach-Zdroju

Nie masz pomysłu na przyszły weekend?

Kochasz muzykę i górskie wędrówki?

Zapraszamy Państwa na magiczny koncert w górach!

Już w najbliższy piątek, 20 sierpnia od 17:00 rozpocznie się cykl koncertów nad Czarnym Stawem w malowniczych Dusznikach-Zdroju!

Na dusznickiej scenie pod gwiazdami nieba pojawią się wspaniali artyści Sceny pod Regałem w niezwykle ciekawym repertuarze obejmującym najwspanialsze polskie piosenki nurtu artystycznego i estrady.

Usłyszą Państwo największe przeboje Maryli Rodowicz, Edyty Geppert, Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, Jonasza Kofty, Jeremiego Przybory, Kabaretu Starszych Panów, Andrzeja Własta i wielu, wielu innych genialnych mistrzów słowa!

Harmonogram:
17:00 Otwarcie wydarzenia i recital Elizy Mark
18:00 Spektakl muzyczno-teatralny: „Konfrontacje”, występuje Pretty Soshka
20:00 Koncert Galowy artystów Sceny pod Regałem „ Pod niebem pełnym cudów: Najpiękniejsze polskie piosenki o miłości!

Wystąpią: Eliza Mark, Ewa Soszyńska, Paulina Jeżewska, Alicja Konarska, Adrianna Górka, Malwina Kulisiewicz oraz zespół instrumentalny pod dyrekcją Michała Hadasika

Wstęp na wszystkie koncerty jest BEZPŁATNY!

Oprócz występów czeka moc atrakcji dla dzieci i młodzieży oraz niespodzianki gastronomiczne przygotowane przez lokalnych wystawców.

Serdecznie polecamy i zapraszamy!

Koncert organizowany we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury i Sportu w Dusznikach-Zdroju.


_________________________________________________________________________________________________________________
JEŻELI PODOBA CIĘ SIĘ NASZA PRACA i to co robimy na blogu noworudzianin.pl i profilach społecznościowych, prosimy o wsparcie. To pomoże nam rozwijać się, docierać do nowych miejsc i tematów oraz zakupić potrzebny sprzęt do realizacji nagrań w jeszcze lepszej jakości. Dziękuję! Więcej informacji pod linkami zrzutka.pl/Noworudzianin oraz patronite.pl/Noworudzianin

Wszystkie możliwości wspierania Noworudzianina oraz rozliczenia z wydanych Waszych pieniędzy opisane są na stronie: https://bit.ly/3hz54dS. Liczy się każda złotówka, udostępnienie, lajk, dobre słowo i uśmiech. Pozdrawiamy serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *