Miasto wyemituje obligacje
Miasto planuje wyemitować obligacje warte 5,7 mln zł, które zostaną wypuszczone jeszcze w tym roku
Czytaj więcejMiasto planuje wyemitować obligacje warte 5,7 mln zł, które zostaną wypuszczone jeszcze w tym roku
Czytaj więcejPonad pól roku czeka na naprawę infokiosk przy ul. Teatralnej w Nowej Rudzie
Czytaj więcejW poniedziałek 25 marca podczas 8 Halowych Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce Masters w Toruniu Janusz Ferenc, sołtys wsi Ludwikowice
Czytaj więcejW czwartek 21 marca z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, na deskach sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie młodzież
Czytaj więcejPodczas marcowej sesji Rady Miejskiej w Nowej Rudzie trójka noworudzian została uhonorowana Złotą Odznaką Honorową Zasłużony dla województwa dolnośląskiego
Czytaj więcejDolnośląski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny we Wrocławiu przypomina, że apteki ogólnodostępne mają bezwzględny obowiązek pełnienia dyżurów
Czytaj więcejOkoło 150 kg trotylu z okresu II wojny światowej znaleziono podczas remontu wiaduktu kolejowego w Świerkach. Ewakuowano mieszkańców dwóch sąsiednich
Czytaj więcejPodczas 6 sesji Rady Miejskiej Nowa Ruda radni ustalili maksymalną wysokość opłat za wyżywienie i opłaty za pobyt dziecka
Czytaj więcejW piątek 22 marca w restauracji „Rycerska” w Nowej Rudzie odbyła się uroczystość 15-lecia działalności Fundacji „Ratujmy Uśmiech Dziecka”
Czytaj więcej