Noworudzka wigilia w rynku
Na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia, po raz pierwszy w noworudzkim rynku, Fundacja Ratujmy Uśmiech Dziecka, przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Nowej Rudzie zorganizowała dla mieszkańców wigilię
Więcej informacji na str. 3 w numerze 311 tygodnika „Noworudzianin”




