W góry i na koncert

W sobotę muzyczne wydarzenie w „Bukowej Chacie”, u podnóża Gór Sowich. Poprzedzi je wyprawa na Kalenicę, na którą zapraszają organizatorzy koncertu – „Kultura Na Poziomie”.
Przełęcz Jugowska bardzo przypadła do gustu grupie „Kultura Na Poziomie”. Na zamknięcie wakacyjnego touru koncertów organizowanych w górskich schroniskach i pensjonatach ponownie wybrali „Bukową Chatę”. W tę sobotę odbędzie się tam koncert wrocławskiej grupy „More Wine Please”. „Ich muzyka opiera się na solidnym songwritingu, naturalnych brzmieniach gitary akustycznej, pianina i melodyjnie harmonizujących wokali, a doszukać się można w niej elementów zarówno folku, indie, popu jak nawet jazzu. Wszystko podparte mocno rozbudowaną sekcją rytmiczną, dzięki czemu znajdziecie tu i nostalgię, i żywiołowość”.
– Przed koncertem, chętnych zapraszamy na wycieczkę w góry. Naszym celem będzie szczyt Kalenicy z wieżą widokową i imponującym pejzażem – mówi Maciej Zaboronek, który wraz z Agnieszką Ejsymont, przygotowują imprezę – Wyruszamy o 11.00 sprzed Bukowej Chaty, by po około godzinie dotrzeć na szczyt Kalenicy, zrobić spokojny postój i nasycić oczy widokami. Powrót około 14.30. Będą nam towarzyszyć muzycy z More Wine Please – zachęca noworudzianin.
Muzyczna uczta w „Bukowej Chacie” rozpocznie się o godz. 19.00 (sobota, 26 sierpnia), po której zaplanowano ognisko z atrakcjami do samego rana.Numer 294
25-31 sierpnia 2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *