Startuje dolnośląska liga kobiet

W ten weekend ruszają rozgrywki III Ligi dolnośląskiej w piłce nożnej kobiet.
Dziewczęta z KS Piast Nowa Ruda rozegrają jesienią 12 spotkań. W pierwszej kolejce „damski Piast” zagra spotkanie na wyjeździe z Kolektywem Radwanice.

Terminarz III Liga dolnośląska, kobiety – jesień 2017
1 kolejka, 26-27 sierpnia
Kolektyw Radwanice – Piast Nowa Ruda
Polonia Środa Śląska – AZS III Wrocław
Ślęza Wrocław – Chrobry Głogów
Polonia Świdnica – Akademia Orlik Jelenia Góra
Ziemia Lubińska Czerniec – KKS Jelenia Góra
KS Oława – Sukces Gmina Oleśnica
UKS Bierutów (pauza)

2 kolejka, 2-3 września
Piast Nowa Ruda – Polonia Środa Śląska
KKS Jelenia Góra – KS Oława
Akademia Orlik J. Góra – Ziemia Lubińska Czerniec
Chrobry Głogów – Polonia Świdnica
AZS III Wrocław – Ślęza Wrocław
UKS Bierutów – Kolektyw Radwanice
Sukces Gmina Oleśnica (pauza)

3 kolejka, 9-10 września
Ślęza Wrocław – Piast Nowa Ruda
Polonia Środa Śląska – UKS Bierutów
Polonia Świdnica – AZS III Wrocław
Ziemia Lubińska Czerniec – Chrobry Głogów
KS Oława – Akademia Orlik Jelenia Góra
Sukces Gmina Oleśnica – KKS Jelenia Góra
Kolektyw Radwanice (pauza)

4 kolejka, 16-17 września
Piast Nowa Ruda – Polonia Świdnica
Akademia Orlik J. Góra – Sukces Gmina Oleśnica
Chrobry Głogów – KS Oława
AZS III Wrocław – Ziemia Lubińska Czerniec
UKS Bierutów – Ślęza Wrocław
Kolektyw Radwanice – Polonia Środa Śląska
KKS Jelenia Góra (pauza)

5 kolejka, 23-24 września
Ziemia Lubińska Czerniec – Piast Nowa Ruda
Ślęza Wrocław – Kolektyw Radwanice
Polonia Świdnica – UKS Bierutów
KS Oława – AZS III Wrocław
Sukces Gmina Oleśnica – Chrobry Głogów
KKS Jelenia Góra – Akademia Orlik Jelenia Góra
Polonia Środa Śląska (pauza)

6 kolejka, 30 września – 1 października
Piast Nowa Ruda – KS Oława
Chrobry Głogów – KKS Jelenia Góra
AZS III Wrocław – Sukces Gmina Oleśnica
UKS Bierutów – Ziemia Lubińska Czerniec
Kolektyw Radwanice – Polonia Świdnica
Polonia Środa Śląska – Ślęza Wrocław
Akademia Orlik Jelenia Góra (pauza)

7 kolejka, 7-8 października
Sukces Gmina Oleśnica – Piast Nowa Ruda
Polonia Świdnica – Polonia Środa Śląska
Ziemia Lubińska Czerniec – Kolektyw Radwanice
KS Oława – UKS Bierutów
KKS Jelenia Góra – AZS III Wrocław
Akademia Orlik Jelenia Góra – Chrobry Głogów
Ślęza Wrocław (pauza)

8 kolejka, 14-15 października
Piast Nowa Ruda – KKS Jelenia Góra
AZS III Wrocław – Akademia Orlik Jelenia Góra
UKS Bierutów – Sukces Gmina Oleśnica
Kolektyw Radwanice – KS Oława
Polonia Środa Śląska – Ziemia Lubińska ­Czernieca
Ślęza Wrocław – Polonia Świdnica
Chrobry Głogów (pauza)

9 kolejka, 21-22 października
Akademia Orlik Jelenia Góra – Piast Nowa Ruda
Ziemia Lubińska Czerniec – Ślęza Wrocław
KS Oława – Polonia Środa Śląska
Sukces Gmina Oleśnica – Kolektyw Radwanice
KKS Jelenia Góra – UKS Bierutów
Chrobry Głogów – AZS III Wrocław
Polonia Świdnica (pauza)

10 kolejka, 28-29 października
Piast Nowa Ruda – Chrobry Głogów
UKS Bierutów – Akademia Orlik Jelenia Góra
Kolektyw Radwanice – KKS Jelenia Góra
Polonia Środa Śląska – Sukces Gmina Oleśnica
Ślęza Wrocław – KS Oława
Polonia Świdnica – Ziemia Lubińska Czerniec
AZS III Wrocław (pauza)

11 kolejka, 4-5 listopada
AZS III Wrocław – Piast Nowa Ruda
KS Oława – Polonia Świdnica
Sukces Gmina Oleśnica – Ślęza Wrocław
KKS Jelenia Góra – Polonia Środa Śląska
Akademia Orlik Jelenia Góra – Kolektyw ­Radwanice
Chrobry Głogów – UKS Bierutów
Ziemia Lubińska Czerniec (pauza)

12 kolejka, 11-12 listopada
UKS Bierutów – AZS III Wrocław
Kolektyw Radwanice – Chrobry Głogów
Polonia Środa Śl. – Akademia Orlik Jelenia Góra
Ślęza Wrocław – KKS Jelenia Góra
Polonia Świdnica – Sukces Gmina Oleśnica
Ziemia Lubińska Czerniec – KS Oława
Piast Nowa Ruda (pauza)

13 kolejka, 18-19 listopada
Piast Nowa Ruda – UKS Bierutów
Sukces Gmina Oleśnica – Ziemia Lubińska Czerniec
KKS Jelenia Góra – Polonia Świdnica
Akademia Orlik Jelenia Góra – Ślęza Wrocław
Chrobry Głogów – Polonia Środa Śląska
AZS III Wrocław – Kolektyw Radwanice
KS Oława (pauza)

Numer 294 tygodnika „Noworudzianin” dostępny w archiwum.



Numer 294
25-31 sierpnia 2017 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz