Walka o ligowy byt trwa
W niedzielne południe w Prusicach rozegrany został mecz – miejscowy Orzeł podejmował naszego Piasta. Ze względu na niekorzystne wyniki spotkań z udziałem innych drużyn walczących o utrzymanie, dla naszych zawodników był to bardzo ważny pojedynek
Więcej na str. 22-23 w numerze 381 tygodnika „Noworudzianin” dostępnym w archiwum.








