Wyprzedaż garażowa

W piątek 30 kwietnia, Kuchnia Domowa zaprasza wszystkich zainteresowanych na wyprzedaż sprzętu używanego oraz gromadzonego przez wiele lat działalności

Po ponad 30 latach działalności Bar Popularny w noworudzkim rynku – przez pandemię – został zamknięty.
– Bar otworzyłam 28 grudnia 1990 roku. Pierwsza załoga, którą przyjęłam po PSS-ie, to wspaniała załoga. Razem ten bar rozkręcaliśmy. Tutaj było okropnie… były stare, drewniane okna, tak nieszczelne, że można było palce włożyć między okno a ścianę. Wymieniłam okna, wszystkie podłogi – co mogłam, to robiłam własnym sumptem, a to jest wynajmowany lokal komunalny – wspomina Urszula Babik. – Przez te 30 lat nigdy nie było żadnego zatrucia, bardzo stawiałam na jakość, to był mój priorytet.
Wszyscy chyba pamiętamy, serwowanych w barze, smak ruskich pierogów, czy placków po węgiersku, których ceny nie były wygórowane.
– Taka cena wynikała z kalkulacji. Nie brałam cen z sufitu. Nie dawałam marż nie wiadomo jakich, tylko takie, żeby konsument mógł dobrze zjeść i niedużo zapłacić – mówi właścicielka baru.
Czy ktoś pamięta lody sprzedawane w tym barze?
– Było wyodrębnione pomieszczenie, w którym mieliśmy lody, były zapiekanki i gofry z bitą śmietaną – mówi Urszula Babik.
Była także pijalnia piwa na zapleczu baru, od podwórka.
– Były parasolki, kwiaty, stoliki. Ta pijalnia była prorodzinna – nie tylko było piwo w ładnych pokalach, ale pierwsza pizza w Nowej Rudzie – myśmy ją piekły. Były także lody płonące, kawa, herbata, ciasta. Przychodziły całe rodziny z dziećmi. Na tamte czasy, to była nowość w Nowej Rudzie – wspomina właścicielka.

W piątek 30 kwietnia od godziny 11.00 na tyłach lokalu Kuchnia Domowa (Nowa Ruda, Rynek 24) odbędzie się wyprzedaż oraz wydawanie rzeczy: komplety stołów z litego drewna, krzesła, blaty do stolików, żeliwne podstawy do stołów i wiele innych rzeczy. Ceny od 0 zł do 299 zł.
– Organizuję wyprzedaż, ponieważ będę reorganizować firmę – mówi Urszula Babik, właściciel baru. – Pandemia wymusiła na mnie taką decyzję, bo lokal mam zamknięty od 21 października – dodaje.
Przykładowe ceny:
– stoły z kompletem krzeseł z litego drewna, klasyczne i regionalne, noszące ślady użytkowania – 299 zł,
– krzesła – 15 zł,
– żeliwne podstawy do stołów i stolików – 49 zł,
– blaty 60×60 cm (sklejka) – 29 zł,
– dywany – za darmo,
– siedziska i oparcia – za darmo.

One thought on “Wyprzedaż garażowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *