Żona do adopcji – komedia w Ścinawce Średniej

Już w najbliższą niedzielę 30 września o godz. 17.00 w sali widowiskowej w Ścinawce Średniej wystawiany będzie pierwszy z trzech planowanych spektakli – komedia „Żona do adopcji” z Patrycją Szczepanowską (znaną z serialu „Plebania”) w roli głównej, Markiem Pituchem (znanym z seriali „Na wspólnej”, „Plebania”, „Ojciec Mateusz”, „Służby specjalne”, „Dwie strony medalu” czy „Czas honoru. Powstanie”) i Jakubem Wonsem (znanym z seriali „Na dobre i na złe”, „Ojciec Mateusz”, „Piąty Stadion” czy filmów „Wałęsa” oraz „Zwerbowana Miłość”).

„Żona do adopcji”
W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę.

Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”.

Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć.

Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę i dużo śmiechu.

Darmowe wejściówki są dostępne w Domu Kultury w Radkowie od 24 września.

Ilość miejsc ograniczona.

Mamy 5 podwójnych wejściówek na ten spektakl dla Czytelników „Noworudzianina”.
Szczegóły tutaj: www.facebook.com/events/2091332214264206/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *