4x podium

3 maja w Twardogórze odbyła się pierwsza edycja Biegu Wokół Stadionu. Bieg ten to dwa dystanse do pokonania 5 i 10 km oraz 5 km Nordic Walking. Stowarzyszenie Aktywna Nowa Ruda Husky Express Transport Drogowy miała tam swoich reprezentantów, na wszystkich dystansach. Trasa biegu prowadziła nie tylko wokół stadionu, ale również przez piękne, malownicze tereny Twardogóry.

Noworudzki team jako „czarne konie” do zmierzenia się z tą trasą wystawił swoich zawodników w składzie: Marcin Krupa, Justyna Leśniewska, Halina Zbyryt oraz Marek Zbyryt i nie zawiodła się na nich, ponieważ każ-dy z czwórki naszych zdobył w pięknym stylu swoje upragnione podium, pokazując klasę, determinację i oczy-wiście swoje umiejętności.

Na dystansie 5 km wystartowała Justyna Leśniewska, która pokonując trasę w czasie 00:23:37 wywalczyła 3 miejsce open kobiet.
Na dystansie 10 km Marcin Krupa, który zmagając się z nie lada przeciwnikami, w czasie 00:36:17 wywalczył 8 miejsce open oraz 1/M40.

Nordic Walking to:
Marek Zbyryt z czasem 00:32:28 zajął 1 miejsce open.
Halinka Zbyryt z czasem 00:36:23 zajęła 1 miejsce open kobiet.

Ogromne gratulacje dla wszystkich naszych zawodników za te zmagania i sukcesy, swoją postawą godną naśladowania możecie dawać innym przykład i motywację. Brawo!

Str. 25 w numerze 379 tygodnika „Noworudzianin” dostępnym w archiwum.
Numer 379
17-23 maja 2019 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *