Trzy medale noworudzkich kolarzy

W niedzielę 24 czerwca kolarze z UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda ścigali się w Gryfowie Śląskim na Mistrzostwach Dolnego Śląska w jeździe na czas pod górę. Siedmiu zawodników noworudzkiego klubu stanęło na starcie wymagającej 11,5 kilometrowej wspinaczki na górę Proszówka. Jako pierwsze na starcie stanęły młodziczki i już w tej kategorii nasze zawodniczki zdobyły dwa medale. Złoty medal zdobyła Julia Legieć, brąz przypadł koleżance klubowej, Oliwii Młynarczyk. Bardzo dobre 4 miejsce zdobyła Martyna Matuła. 5 miejsce w kategorii młodzik zajął Tomasz Mądraszek. W kategorii junior młodszy 6 miejsce dla Jakuba Molendy, 7 miejsce przypadło Borysowi Pawłowskiemu. W juniorkach złoty medal zdobyła Milena Pierzga. W juniorach na 4 miejscu przyjechał Krystian Dec.

Str. 26 w numerze 336 tygodnika „Noworudzianin” dostępny w archiwum.