Santa Montefiore
Tu i teraz

Gdy możesz w każdej chwili stracić wszystko, nawet siebie – liczy się tylko tu i teraz…

Poruszająca i emocjonalna opowieść o kobiecie, która traci pamięć. Marigold zawsze poświęcała się dla innych. To o najbliższych, rodzinę, sąsiadów i lokalną społeczność troszczyła się najbardziej. Znała wszystkie bolączki i troski ludzi wokół niej. Gdy z Marigold zaczyna się coś niedobrego dziać, wszyscy tłumaczą to zmęczeniem. Jednak coraz trudniej bagatelizować ten fakt. Zdrowie kobiety szybko pogarsza się, bliscy więc muszą nauczyć się zadbać o nią. Włączają się też mieszkańcy. Okazują wsparcie i zapewniają wszelką potrzebną pomoc. Piękna i niesamowita opowieść. O potrzebie zrozumienia osoby chorej. O miłości, takiej nieprzemijającej, która trwa pomimo przeszkód na swojej drodze. Nasza bohaterka miała przy sobie wspaniałych ludzi, którzy po prostu postanowili pamiętać wszystko za nią. Książka z pozytywnym nastawieniem do życia, chociaż temat bardzo trudny. To jak bardzo nie poznaje się bliskiej osoby i z dnia na dzień jest coraz gorzej. Żadnego leczenia, żadnej nadziei i nic nie można na to poradzić. Chociaż treścią może przytłaczać, jednak dobrze się z nią zmierzyć. Polecam.

Krystyna Fecko

Recenzje innych książek znajdziesz tutaj

_________________________________________________________________________________________________________________
JEŻELI PODOBA CIĘ SIĘ NASZA PRACA i to co robimy na blogu noworudzianin.pl i profilach społecznościowych, prosimy o wsparcie. To pomoże nam rozwijać się, docierać do nowych miejsc i tematów oraz zakupić potrzebny sprzęt do realizacji nagrań w jeszcze lepszej jakości. Dziękuję! Więcej informacji pod linkami zrzutka.pl/Noworudzianin oraz patronite.pl/Noworudzianin

Wszystkie możliwości wspierania Noworudzianina oraz rozliczenia z wydanych Waszych pieniędzy opisane są na stronie: https://bit.ly/3hz54dS. Liczy się każda złotówka, udostępnienie, lajk, dobre słowo i uśmiech. Pozdrawiamy serdecznie.

Inne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *