Piknik rodzinny z okazji 45-lecia ZPAS

W sobotę 8 września, na Jamrozowej Polanie w Dusznikach-Zdroju firma ZPAS obchodziła swoje wielkie święto – 45-lecie istnienia

Tego dnia ponad 650 pracowników wraz z rodzinami oraz osoby zaproszone, wspólnie bawiło się i celebrowało ten wielki dzień. Goście mogli podziwiać pokaz tańca break dance zaprezentowany przez grupę BWA Breakers z Bielawy – jedną z najlepszych szkół break dance w Polsce oraz wziąć udział w konkursach i zawodach rodzinnych i międzydziałowych. Część artystyczną uświetnili swoimi występami kabaret Kałamasz oraz zespół Lombard, który wykonał swoje największe szlagiery. Goście mogli posilić się daniami przygotowanymi przez Hotel Jamrozowa Polana oraz napić się lokalnego piwa.

Podczas części oficjalnej prezes Piotr Baranowski nie ukrywał swojego wzruszenia, podkreślał, że firma ta nie mogłaby istnieć bez ludzi i to oni stanowią o jej sukcesie. To dzięki pracownikom ZPAS jest dzisiaj firmą globalną, eksportującą swoje rozwiązania do ponad 40 krajów świata. ZPAS to również zaangażowanie w sprawy lokalne. Firma aktywnie uczestniczy w życiu regionu, spon­soruje wiele inicjatyw społecznych, sportowych i kulturalnych.

W uroczystości wzięli udział m.in. wójt gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska oraz burmistrz miasta Nowa Ruda Tomasz Kiliński.

Str. 14 w numerze 346 tygodnika „Noworudzianin” dostępny w archiwum.
Numer 346
14-20 września 2018 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *