Mariusz Ćwikła na nartach!

Niejednokrotnie pisaliśmy o heroicznych wręcz zmaganiach Mariusza Ćwikły z powrotem do zdrowia po przebytym udarze

Mariusz Ćwikła z podziękowaniami
Pomagajmy Mariuszowi
Pomagamy razem
Dopóki walczysz – jesteś zwycięzcą
Dla Mariusza

Dzięki ciężkiej, systematycznej i kosztownej rehabilitacji oraz ogromnej determinacja pana Mariusza i jego bliskich – są widoczne wyraźne postępy w jego powrocie do zdrowia. Uczył się od nowa chodzić, a dziś spaceruje i jeździ na rowerze. Przed nim jeszcze wiele zmagań i działań rehabilitacyjnych.
– Przyznaję, że momentami wątpiłem w siebie i w całą rehabilitację, powtarzając sobie „nie potrafię”, „nie umiem” i „nie dam już rady”… Jednak dzięki silnej woli i motywacji najbliższych mi osób, idę do przodu. Na nowo uczę się czytać, pisać, liczyć. Coraz lepiej mówię. Jestem bardziej kontaktowy, chętniej wychodzę z domu – tak wspominał pan Mariusz na łamach tygodnika „Noworudzianin”.
Mariusz Ćwikła nie zwalnia tempa rehabilitacji! W ubiegłym tygodniu, podczas sprzyjających warunków do uprawiania narciarstwa biegowego, trenował na nartach!
Czeka jeszcze sporo pracy z rehabilitantem. Nadal potrzebna jest mu pomoc.

– Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ĆWIKŁA, 6616 umożliwiacie mi dalszą rehabilitację i wspomagacie w codziennym funkcjonowaniu – mówi Mariusz Ćwikła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *