Miłość, miłość w Zakopanem…

1 czerwca – data która każdemu kojarzy się z Dniem Dziecka, w tym roku większości noworudzian, ale też wielu sympatykom Sławomira, kojarzy z datą jego koncertu na obiektach Centrum Turystyczno-Sportowego w Nowej Rudzie-Słupcu

W ramach corocznej imprezy „Lato w mieście”, współorganizowanej przez Urząd Miasta Nowa Ruda oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowej Rudzie, 1 czerwca już od godz. 10.00 na terenie CTS odbył się Przegląd Piosenki Przedszkolnej. To było preludium do dalszej części imprezowego dnia. O godzinie 18.00 na muzycznej scenie pojawili się Zbigniew Markowicz, Ireneusz Manikowski, Dariusz Szyszkowski, czyli zespół muzyczny Mars. Dużą furorę zrobił kolejny wykonawca – zespół Sumptuastic z „Kołysanką” i utworem „Za jeden uśmiech twój”. Wreszcie przyszedł długo oczekiwany czas, czyli występ Sławomira, który według organizatorów przyciągnął od 8 do 10 tysięcy widzów. Ludzie chętnie włączyli się w śpiewane przez wokalistę utwory, w tym największy przebój „Miłość w Zakopanem”.

Ze względu na intensywne opady deszczu, planowane na 2 i 3 czerwca koncerty New Hip Hop Road Festiwal i festyn rodzinny, zostały odwołane.

Str. 5 w numerze 333 tygodnika „Noworudzianin” dostępny w archiwum.
Numer 333
8-14 czerwca 2018 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *