Piłka nożna, klasa B, grupa IV wałbrzyska – Terminarz ­jesień 2018

Od derbowej konfrontacji rozgrywki w B klasie rozpoczną drużyny LKS Wambierzyce i Granicy Tłumaczów. W tym sezonie o mistrzostwo powalczy 12 zespołów

1 kolejka, 1-2 września
LKS Wambierzyce – Granica Tłumaczów
Zrzeszeni Niwa – Czarni Braszowice
Czermna Kudowa-Zdrój – Unia II Złoty Stok
Sparta Stary Waliszów – Piasek Potworów
Hutnik Szczytna – Perła Płonica
Igliczna Wilkanów – Orzeł Mąkolno

2 kolejka, 8-9 września
Granica Tłumaczów – Sparta Stary Waliszów
Unia II Złoty Stok – LKS Wambierzyce
Czarni Braszowice – Orzeł Mąkolno
Perła Płonica – Igliczna Wilkanów
Piasek Potworów – Hutnik Szczytna
Zrzeszeni Niwa – Czermna Kudowa-Zdrój

3 kolejka, 15-16 września
Hutnik Szczytna – Granica Tłumaczów
LKS Wambierzyce – Zrzeszeni Niwa
Czermna Kudowa-Zdrój – Czarni Braszowice
Sparta Stary Waliszów – Unia II Złoty Stok
Igliczna Wilkanów – Piasek Potworów
Orzeł Mąkolno – Perła Płonica

4 kolejka, 22-23 września
Granica Tłumaczów – Igliczna Wilkanów
Czermna Kudowa-Zdrój – LKS Wambierzyce
Czarni – Perła Płonica
Piasek Potworów – Orzeł Mąkolno
Unia II Złoty Stok – Hutnik Szczytna
Zrzeszeni Niwa – Sparta Stary Waliszów

5 kolejka, 29-30 września
LKS Wambierzyce – Czarni Braszowice
Orzeł Mąkolno – Granica Tłumaczów
Sparta Stary Waliszów – Czermna Kudowa-Zdrój
Hutnik Szczytna – Zrzeszeni Niwa
Igliczna Wilkanów – Unia II Złoty Stok
Perła Płonica – Piasek Potworów

6 kolejka, 6-7 października
Granica Tłumaczów – Perła Płonica
LKS Wambierzyce – Sparta Stary Waliszów
Czarni Braszowice – Piasek Potworów
Unia II Złoty Stok – Orzeł Mąkolno
Zrzeszeni Niwa – Igliczna Wilkanów
Czermna Kudowa-Zdrój – Hutnik Szczytna

7 kolejka, 13-14 października
Piasek Potworów – Granica Tłumaczów
Hutnik Szczytna – LKS Wambierzyce
Sparta Stary Waliszów – Czarni Braszowice
Igliczna Wilkanów – Czermna Kudowa-Zdrój
Orzeł Mąkolno – Zrzeszeni Niwa
Perła Płonica – Unia II Złoty Stok

8 kolejka, 20-21 października
Czarni Braszowice – Granica Tłumaczów
LKS Wambierzyce – Igliczna Wilkanów
Unia II Złoty Stok – Piasek Potworów
Zrzeszeni Niwa – Perła Płonica
Czermna Kudowa-Zdrój – Orzeł Mąkolno
Sparta Stary Waliszów – Hutnik Szczytna

9 kolejka, 27-28 października
Granica Tłumaczów – Unia II Złoty Stok
Orzeł Mąkolno – LKS Wambierzyce
Hutnik Szczytna – Czarni Braszowice
Igliczna Wilkanów – Sparta Stary Waliszów
Perła Płonica – Czermna Kudowa-Zdrój
Piasek Potworów – Zrzeszeni Niwa

10 kolejka, 3-4 listopada
LKS Wambierzyce – Perła Płonica
Zrzeszeni Niwa – Granica Tłumaczów
Czarni Braszowice – Unia II Złoty Stok
Czermna Kudowa-Zdrój – Piasek Potworów
Sparta Stary Waliszów – Orzeł Mąkolno
Hutnik Szczytna – Igliczna Wilkanów

11 kolejka, 10-11 listopada
Granica Tłumaczów – Czermna Kudowa-Zdrój
Piasek Potworów – LKS Wambierzyce
Igliczna Wilkanów – Czarni Braszowice
Orzeł Mąkolno – Hutnik Szczytna
Perła Płonica – Sparta Stary Waliszów
Unia II Złoty Stok – Zrzeszeni Niwa

Str. 25 w numerze 344 tygodnika „Noworudzianin” dostępny w archiwum.




Numer 344
31 sierpnia – 6 września 2018 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *