Zamiast ogniska zabawa

Grill, wspaniała zabawa taneczna, gry i liczne konkursy oraz animacje z DJ Johnsonem – wszystko to czekało na przybyłych w piątek 17 lipca do restauracji „Rycerska” w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowej Rudzie w ramach „Wakacje z kulturą”

Pierwotnie impreza miała się odbyć na Górze św. Anny jednak ze względu na warunki atmosferyczne plany trzeba było zmienić. Tradycyjnie nie zabrakło uczestników, których do zabawy zaprosił DJ Johnson. Niespodzianką dla dzieciaków były zapakowane hermetycznie paczuszki z owocami i słodyczami.
– Oprócz dzisiejszej zabawy, zapraszam na odbywające się codziennie od poniedziałku do czwartku w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowej Rudzie warsztaty tematyczne prowadzone przez naszych instruktorów: gitarowe, ceramiczne, taneczne i malarskie, które odbywać się będą w plenerze, a jeżeli aura na to nie pozwoli to w naszych salach. Codziennie zapraszamy do kina na darmo na bajki, przed nami również ognisko na Górze św. Anny, mam nadzieje, że tym razem pogoda będzie nam sprzyjała, a wcześniej w środę 22 lipca Biesiada Górnicza, która odbędzie się na terenie Turystycznej Kopalni Węgla w Nowej Rudzie. Zapraszamy na wszystkie imprezy i warsztaty – mówi Agata Pilarska z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *